رأی بدین لطفاً

سلام به دوستان عزیزم

امروز می خواستم بگم که یکی از مهندسان زبردست ایرانی به نام مهندس مجید شیخ اکبری در یکی از گالری های به نام انگلیسی کارها و آثار زیبای خودش رو شرکت داده که به رأی شما دوستان نیاز داره، برای رأی دادن به سایت saatchionline.com مراجعه کرده و پس از وارد کردن آدرس ایمیل و مشخصات خود از طریقی لینکی که به ایمیلتون ارسال می شه و جستجو کردن نام ایشون میتونید بهشون رأی بدین.

بیاید با رأی دادن به ایشون از مغزهای متفکر هم وطنمون حمایت کنیم...

/ 10 نظر / 12 بازدید
behoo

با سلام مجموعه عکس behoo جهت دسترسی به تصاویر زيبا و بروز و متنوع و با کیفیت تهیه و در گالري موجود بیش از 19000 تصویر در موضوعات زیر گرداوری شده است: جهان گردی (5510) چشم انداز طبیعت (6084) مردم جهان (3896) حيات وحش (876) فضا و کائنات (758) ارت پیک (243) سایر موضوعات (3558) در صورت تمايل براي ديدن تعدادي از تصاوير و اطلاعات بيشتر سري به سايت بزنيد. لطفا به وبلاگ من هم بياين! سايت مجموعه : http://behoo.co.be وبلاگ شخصي : http://behoo.persianblog.ir با سپاس [گل][گل][لبخند][لبخند]

ماهان

سلام.نمی دونم چرا ولی آپم.97

پوریا7

دیشب تو اخبار خبر مردن این ببر روسی رو از شبکه خبر دیدم و کلی خندیدم و البته خنده ی بدتر از گریه!حالا این مطلبو بخونید که ببینید حالا که کسی مسولییت مردن این ببر رو بر عهده نمیگره چه حرفهایی پشته این حیوونکی دراوردن!!!ببینید سر چه چیزهایی باید بحث کرد در داخل و حسرت این رو بخوریم که هنو جهان سومیم!!!مدرنیسم که نیستیم چه برسه به پست مدرنیسم که... به روزم!!!

پوریا7

فداکاری عجیب سگ مبتلا به تومور مغزی!! به روزم حتما سر بزن!

رزگار

سلام ابجی عزیزم خوبی؟من نوکرتم ابجی جونم حتما دوباره زود زود اپ میکنم اولین نفر هم به تو خبر میدم اجی جونم

محمد موسوی

سایت خیلی زیبا و پرمحتوای دارید و با تشکر از بازدید شما از سایت ما

محمد موسوی

به سایت ما سر بزنید شعر جدید برای عید نوروز گذاشته ام با تشکر

محمد موسوی

به ایمیل تون یه سر بزنین شعر در باره عید نوروز فرستادم .