و باز هم دوستانم...

این دیوانگیست ... که فقط خود را ببینیم و بخواهیم همه مارا ببینند..                                                                                                                    (دوست عزیزم: وبلاگ بانک نوشت)

این دیوانگیست ... که خود انسان نباشی و از انسانیت سخن بگویی..                                                                                                                    (دوست عزیزم: رزگار)

 

این دیوانگیست ... که درپس کندن سیبی شاخه‌ها را بشکنی..                                                                                                                    (دوست عزیزم: رزگار)

 

این دیوانگیست ... که برای خندیدن مردم را به تمسخر بگیری..                                                                                                                    (دوست عزیزم: رزگار)

 

این دیوانگیست ... که شبها بخوابیم و روزها سجده به درگاه حق آوریم..                                                                                                                    (دوست عزیزم: رزگار)

 

این دیوانگیست ... که قرآن را ماچ کنیم و روی تاقچه بیندازیم دریغ از آن که آیه‌ای از آن را خوانده باشیم..                                                                                                                    (دوست عزیزم: رزگار)

 

 

این دیوانگیست ... که بوی باران را دوست داشته باشیم و بر خاک لگد اندازیم..                                                                                                                    (دوست عزیزم: رزگار)

اینها همه دیوانگیست ... زیرا نه تلألو ماه در آن جاریست و نه خدا برایش فرمان داده است..                                                                                                                    (دوست عزیزم: رزگار)

/ 7 نظر / 14 بازدید
پایگاه دانلود ایران

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت شما دوست گرامي ويژه برنامه ماه مبارک رمضان به همراه مسابقه ي اس ام اس ويژه برنامه به صورت دانلود بهترين ها و کم حجم ترين هاي مربوط به رمضان منتظر حضور گرمتان هستيم[گل] اگر باتبادل لينک موافقيد ابتدا لوگوي ما را در وبلاگ يا سايت خود قرار دهيد سپس به ما خبر دهيد

رزگار

سلام به افسانه عزيزم خوبي عزيزم؟ مرسي كه بازم نوشته هاي من رو گذاشتي توي وبلاگ واقعا ازت ممنونم عزيزم خيلي بهم لطف داري عزيز دلم منم چند تا پست گذاشتم كه نديدي بيا بخونش نظرت رو بگو خيلي ازت ممنونم عزيز دلم

بام ایران سیتی

سلام. ممنون از این همه دیوانگی زیبا بود ممنون. همه جای دنیا در اداره ها کار می کنند در منازل استراحت و در خیابانها تفریح ولی در ایران مردم در ادارات استراحت، در منازل تفریح و در خیابانها کار می کنند و این دیوانگیست... اینجا همه خودشان را فوق العاده جدی می دانند اما همه همدیگر را مسخره می کنند.و این هم دیوانگیست... ایران تنها کشوری است که در دانشگاه آن نماز می خوانند و در مصلی آن کتاب می فروشند. ایران تنها کشوری است که در آن سیاستمداران کار اقتصادی می کنند، شرکتهای اقتصادی کار سیاسی می کنند و نیروهای نظامی کار تولیدی می کنند.و اینها همه مجموعه هایی از دیوانگی هایست که در این مرزو بوم جریان دارد... [گل]

پایلت..

سلام... خییییییییییییییلی با حال بود...خیلی...خدایی خیلی... شاعری هم عالمی داره..[لبخند]

Nilou

این دیوانگیست که الفبای عشق را نشناسیم و بگوییم عاشقیم...

Nilou

البته اینها نه دیوانگی هست نه انسانیت... بهتره بگیم این بیرحمیست!